SYLWESTROWE REKOLEKCJE MARYJNE 28 GRUDNIA 2018 – 1 STYCZNIA 2019
Dodano 07.11.2018r. przez: Elżbieta
Sylwestrowe Rekolekcje Maryjne w Niepokalanowie to trwanie na modlitwie w ciszy i w milczeniu przed Najświętszym Sakramentem rozważając tajemnice życia Pana Jezusa i Maryi Niepokalanej zawarte w tajemnicach radosnych Różańca świętego.

Cel
Dziękczynienie za otrzymane łaski w Starym Roku z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Niepokalanej w Nowym Roku poprzez zawierzenie siebie, swojej rodziny i wszystkich spraw Niepokalanemu Sercu Maryi.

Przebieg
Początek 28 grudnia 2018 o godzinie 18.00, zakończenie 1 stycznia 2019 o godzinie 15.00. W programie całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, pięć medytacji na temat tajemnic radosnych Różańca świętego, codzienna Eucharystia – 31 grudnia połączona z zawierzeniem wszelkich spraw Niepokalanemu Sercu Maryi, wspólna Modlitwa różańcowa, modlitwa uwielbienia, możliwość spowiedzi i indywidualnej rozmowy z kapłanem.

Prowadzący
Franciszkanie z Niepokalanowa: o. Dariusz Myszk, o. Michał Chaciński, o. Mirosław Kopczewski.

Zakwaterowanie
Dom Rekolekcyjny św. Teresy w Niepokalanowie. Koszt uczestnictwa od osoby za nocleg i całodzienne wyżywienie: pokój jednoosobowy z łazienką 380 zł, jednoosobowy bez łazienki 300 zł, dwuosobowy z łazienką 340 zł, dwuosobowy bez łazienki 280 zł.

Zapisy
e-mail: rekolekcje.niepokalanow@gmail.com, tel. 725 025 101 Prosimy o podanie rodzaju pokoju, imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejscowości zamieszkania, nr tel. kontaktowego i e-mail.Zaliczkę - 50 zł od osoby - należy wpłacić na konto podane w mailu zwrotnym. Pozostała część kwoty będzie do zapłacenia na miejscu. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie jest zwracana, zostanie przeznaczona na cele ewangelizacyjne.

Szczegółowy plan rekolekcji można znaleźć tutaj