Spotkanie liderów Rycerstwa Niepokalanej 27-29 wrzesień
Dodano 25.09.2019r. przez: Elżbieta
Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia zapraszają na kolejne Jesienne Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się w dniach: 27 - 29 września 2019 roku.

Podczas spotkania wystąpią znani prelegenci ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz, ks. dr hab. Marek Gilski, ks. Jacek M. Pędziwiatr i o. dr Piotr Cuber z aktualnymi tematami.

Eucharystię w 25. rocznicę przybycia do Harmęż Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego celebrować będzie ks. bp Tadeusz Rakoczy, biskup senior diecezji Bielsko – Żywieckiej.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazje wysłuchać następujących prelekcji: „Niepokalana wzorem naszej ludzkiej wierności Panu Bogu - także w znaku krzyża”, „Św. Maksymilian - heroiczny sługa Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanej”, „Niezwykła moc różańca”, „Czasy ostateczne Kościoła walka z pokoleniem Niewiasty”.

Spotkania mają na celu pogłębienie duchowości osób, które są odpowiedzialne za formację w swoich wspólnotach, pomagają kapłanowi w ich prowadzeniu, biorą na siebie większą odpowiedzialność za wspólnotę MI do której należą.

W programie oprócz wykładów poszerzających horyzonty wiary, jest czas na wspólną modlitwę oraz na integrację z członkami MI z innych wspólnot.

Spotkania liderów - organizowane w Centrum św. Maksymiliana od 2008 r. są przeznaczone dla aktywnych członków Rycerstwo Niepokalanej, którzy pełnią w swoim wspólnotach funkcję prezesów, animatorów, bądź liderów.

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia do 23 września kierować na adres:

o. Piotr Cuber OFMConv
ul. Franciszkańska 12
32-600 Oświęcim
784 191 232